Antalya Parça Kontor

Faturalı hat yerine kontörlü hat kullananlar zaman zaman parça kontöre gereksinim duyabiliyorlar. Antalya parça kontor servisimizden yararlanarak 7 gün 24 saat paça kontör temini yapabilirsiniz. Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de adını sık sık duyduğumuz terimler müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Müşteri sadakati olarak da tanımlayabileceğimiz bu terim günümüzdeki rekabetçi pazarların sıklıkla kullandığı bir terim olarak karşımıza çıkıyor. Müşteri memnuniyetinin önemi son derece dikkat edilmesi gereken ve işletmelerin geleceklerini belirleyen ince bir ayrıntıdır. Firmamız da bu sektörde müşteri sadakatini kazanmak için öncelikli olarak müşteri memnuniyetine hat safhada gereken önemi vermektedir. Müşterilerimizin en iyisini hak etmesine inanarak firmamızı teknolojik gelişmeler doğrultusunda geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Bunlardan en önemlisi site ziyaretçilerimizin online olarak parça kontor yüklemesi esnasında kredi kartı yada banka kartı bilgilerinin 3. Şahıslar tarafından ele geçirilmemesi adına sitemizi en kaliteli SSL sertifikaları ile koruyoruz. Bu uygulamamız sayesinde müşteri memnuniyetini sağlarken firmamızın prestijini de olumlu yönde etkiliyoruz.

Müşteri Memnuniyetinden Ne Anlıyoruz?

Hizmet sektöründeki varlığımız ile Antalya parça kontor servisimiz müşteri memnuniyetin şu hususlara dikkat eder:

· Müşterilerimiz firmamız için önemi en yüksek varlık nedenimiz olmaktadır

· Müşterilerimiz sayesinde yeni müşteri kazanır ya da kaybedebiliriz

· İhtiyaçların tespiti ile müşterilerin beklentileri karşılanmalıdır

· Hizmet satışının ardından da destek teknik destek ile müşterilerin iletişimlerine kayıtsız kalınmamalıdır

· Sektördeki diğer firmalar ile en ortamda rekabet edebilmek, firmanın kar elde edebilmesi ve firmanın vizyonu doğrultusunda ilerleyebilmesi için müşteri memnuniyeti önem arz eder

· Firmamıza gelen veya online olarak bizimle iletişime geçen ya da hizmet alan müşterilerimizin her biri her zaman kaliteli hizmet almaya layıktır

· Gerek online hizmetlerde gerekse birebir alınan hizmetlerde firmamızda müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmelerini sağlarız

· Firmamızdan hizmet almak isteyen bütün müşteriler firmamızın bir müşterisi olarak değer görür ve kendilerine diğer firmalarla ilişiğinden dolayı firmamızın hizmet kalitesinden asla taviz verilmez

· Müşterilerimizin hizmetimizi eleştirme hakkı vardır

Firmamızı Nasıl Geliştiriyoruz?

Firmamızın gerek gerçek dünyada gerekse web dünyasında var olması firmamızı tercih eden müşterilerimizin sayesinde olup bu sayede de devamlılık gösterir. Müşterilerimizi yeni müşteriler kazanma konusuna öncülük eder. Bu öncülüğe de firmamızın kaliteli hizmet anlayışı yön verir. Firmamız müşteri memnuniyetine olan saygıyı devam ettirmiyor olsa idi müşterilerimizin önerileri ile firmamız diğer müşteri kitlesi tarafından tercih edilmez ve bu nedenle de vizyonumuzu gerçekleştirmek için yolumuzu çizemezdik.

Bu ayrıntının bilincinde olarak her zaman ve daimi müşteri memnuniyetine önem vermeyi ihmal etmiyoruz. Teknolojinin gelişmesi ve internet kullanmanın yaygınlaşması ile insanlar online ortamda tüm işlemlerini halledebiliyorlar. Bu durum online parça yükleme sitesi olarak da firmamız da olanaklara yer vermeyi gerektiriyor. Müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda bu hizmeti en sağlam temeller üzerine oturtmaktan onur duyarız.

Bu durum müşterilerimizin firmamızı online işlemlerde de güvenilir yapmayı önemli kılıyor. Firmamızın kar elde etmesi diğer rekabetçi firmalarla yarışması yine müşterilerimize gösterdiğimiz sadakat ile örtüşüyor. Rekabetçi firmalarla en iyi ortamda yarışabilmek firmamızın öncelikli olarak misyonunu gerçekleştirmekten geçiyor ki bu da müşteri memnuniyetini sağlamak ile mümkün oluyor.

Firmamızın geleceğini aslında önemli ölçüde müşterilerimiz belirliyor. Antalya parça kontor yükleme servisimiz geleneksel anlamda ve web ortamında online olarak her daim kaliteli hizmet sunmayı amaç ediniyor. Firmamızdan hizmet almayı talep eden her kişi firmamızın bir müşterisi olup tıpkı sabit müşterilerimiz gibi kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet alırlar.

Tüm operatör servisleri hakkında bilgilendirme isteyebilir ve bizimle iletişime geçerek kendilerine uygun gördükleri operatöre geçiş yapabilir ya da telefon kartı edinebilirler. Hangi operatörün daha avantajlı olduğu konusunda personelimizden destek alabilir ve operatörler arası karşılaştırma yaparak ekibimizden aldıkları bilgilendirme ile muhakeme yapabilirler. Personellerimiz tüm operatörler hakkında gerekli bilgi donanımına sahip olup yeni gelişmelerden de haberdar olmaktadırlar.

Online Parça Kontör Satışı

İnternet kullanımının yaygınlaşması alışveriş yapmak adına insanların online ortamda aktif olarak faaliyet göstermesinin yolunu açıyor. Yoğun iş temposundan dolayı veya herhangi bir nedenden dolayı parça kontör yükleme servislerine gidemeyen ya da daha kolay olduğu için online ortamda yükleme yapmak isteyenler müşteri kitlemize dahil oluyor ve online parça kontör satışı servisimizden yalnızca birkaç tıkla yararlanabiliyor.

Firmamızın internet ortamında güvenilir hizmet vermesi müşterilerimizin firmamızı tercih etmesinde önemli bir rol oynuyor. Vodafone, Turkcell ve Avea operatörlerinin her birinden veya herhangi birinden parça kontör temini için Antalya parça kontor servisimizi 7/24 ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin En Güvenilir Parça Kontör Sitesi

Türkiye’nin tam 81 ilinde hizmet vermekte ve bu hizmetlerimize 2010 yılından beri devam etmekteyiz. Tüm operatörlerden 7 gün 24 saat boyunca parça kontör teminini sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik olarak kesintisiz çalışan sistemlerimiz sayesinde herhangi bir teknik arıza ile karşı karşıya kalmayan müşterilerimiz tarafından önerilen önemli siteler arasında yer almayı başardık.

Bu başarımızın temelinde ise web sitemizin hızlı, en güvenilir SSL sertifikaları ile korunması, müşteri memnuniyetine olan sadakatimiz Antalya parça kontor yükleme servislerinde firmamız ön plana çıkartan önemli özellikler olmuştur. Firmamızdan hizmet aldıktan sonrada bizimle telefon veya mail yolu ile iletişime geçebilir bilgi danışmak veya olası problemlerle karşılaşılması halinde sorunun en kısa sürede çözülmesine ilişkin talepte bulunabilirsiniz.

Firmamız ile kurmak istediğiniz iletişim girişiminin hemen ardından mümkün mertebe en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlamaktayız. Dilerseniz sitemizde üyelik oluşturabilir ve diğer servisler hakkında da firmamızdan destek alma talebinde bulunabilirsiniz. Güvenilir adresin ve hızlı hizmetin odak noktası servislerimizden yararlanınız!

0850 302 35 83 (pbx)

0 505 002 0 724---- 0553 874 79 08

destek@724parcakontor.net

OGV BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kışla Mah. 42 Sokak Kent İş Merkezi No:2/307 Muratpaşa /ANTALYA
Antalya Kurumlar 634 072 8506
Mersis No:0634072850600001

​

bayi.724parcakotor.net 724parcakontor.com 724vezne.com