Hakkımızda

Son zamanlarda adını sıklık ile duymaya başladığımız sistemlerden bir tanesi de kontör yükleme sistemleridir. Dünyada ve ülkemizde son 20 yılın en büyük icatlarından bir tanesi gün geçtikçe gelişime uğrayan telefonlardır. Başlangıçta yalnızca karşı taraf ile iletişim kurmaya yarıyordu. Ancak özellikle son 5 yıl içerisinde cep telefonları akıl almaz bir gelişim sürecine girdi. Faturalı ve faturasız olmak üzere kullanımları bulunan hatların telefonlara takılarak kullanıldığını bilmeyen yoktur.

Telefonlar eskiden olduğu gibi kontör sistemi ile kuruldu. Ankesörlü telefonlara takılan kartların minimal olanı icat edildi ve cep telefonu adı verilen minik telefonlara girişi sağlandı. O dakikadan itibaren dünya tamamen teknoloji çağını adım attı. Bizler de kontörlü telefonlara hizmet veren ve kontör almak için dışarı çıkmaya gerek duymadan internet üzerinden rahatlık ile müşteri portföyümüze hizmet vermekteyiz. Misyon ve vizyonumuz tamamı ile müşteri memnuniyeti esasına dayanmaktadır.

Sitemize giriş yaparak dakikalar içerisinde istediğiniz kadar kontörü hattınıza yükletebilme şansına sahipsiniz. Bu sayede gecenin bir yarısı bile olsa kontörünüz bittiği anda yükleme işlemini sitemize giriş yaparak anında gerçekleştirebilirsiniz.

Misyonumuz

Son yıllarda adını sıklık ile duymaya başladığımız terimlerden bir tanesi müşteri sadakatidir. Günümüz pazarlarında sadık müşterilerin önemi her fırsatta sektör sahipleri tarafından dile getirilmektedir. Bizler kontör yükleme sistemleri işinde de müşteri sadakatini bire bir gören bir firma olmak ile beraber işimizi tamamen müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz. Bizler müşteri sadakatine önem vermekteyiz ancak müşterimiz bize sadık mı diye de zaman zaman kurumsal olarak düşünmekteyiz.

Firma yönetimi ve yönetim ekibi olarak, kurumumuzun ve müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık olduğunu savunan ilkelere sahibiz. Bu ilkeler dahilinde yapmış olduğumuz işi en alt ekibimizden en üst ekibimize kadar benimsemekteyiz. Daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına her geçen yıl çok daha yeni çalışmalara ve kampanyalara imza atarak sektörün gerisinde değil de ilerisinde olmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki hedefleri olmayan kimseler ileriye dair adım atamayacaklardır. İçerisinde bulunduğumuz topluma dair ilkelerimizi tüm çalışanlarımıza birer kural olarak benimsetmek de yönetim kadrosu olarak bizim görevimizdir.

Görev Politikalarımız

Şirket olarak iş anlamında benimsediğimiz pek çok politikaya sahip olmak ile beraber çalışanlarımıza politikalarımızı benimsetmekteyiz. İlk olarak müşterilerimiz en önemli varlık sebebimizdir. Müşteriler, yeni müşteri kazandırma ve kaybettirme ihtimali olan kişilerdir. Müşteriler, ihtiyaçları tespit edilerek kendisine her zaman özen gösterilmesi gereken kişidir.

Müşteriler ürün veya hizmet satışından sonra memnun edilmesi gereken kişilerdir. Müşteri memnuniyeti, fark yaratmak için, rakiplerin bir adım ötesine geçmek için, ve ayrıca büyümek, gelişmek için şarttır. Tüm müşteriler kaliteli biz hizmet alma hakkına her zaman sahiptir. Tüm firmamız belirtmiş olduğumuz bu ilkeleri benimsemiştir ve müşteri açısından olumlu hangi düşünce varsa o düşünceyi geliştirme yolunda ilerleme kaydetmektedir. Bizler kontör yükleme servisleri seçeneklerimiz ile müşterilerimizin aradığı tüm fırsatları oturdukları yerden elde etme şansını onlara tanıyoruz. Bu sayede misyonumuzu genişleterek sektörün ileri gelen firmalarından olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Perakende bayilerin ve nihai tüketicilerin tüm kullanımlarına yönelik ortaya çıkarılmış olan, sanal kontör dağıtımı iş kolumuzda; müşteri odaklı hizmet standartları ile ülkemizin en büyük TL kredi ve kontör yükleme servisi konumuna ulaşmak vizyonumuzu oluşturan temel niteliktir. Ayrıca kendini sürekli geliştiren yapısı ile şirketimiz, rekabetçi uygulamaları sayesinde rakip firmaları da geride bırakmayı hedeflemektedir.

Yeni hizmet ve iş modellerimiz ile de bayilerimiz ve üyelerimizin sanal dağıtım konusunda ilk sırada tercih ettikleri ilk firma olmak bizlerin vizyonunu oluşturan niteliklerden bir tanesidir. Ve ayrıca uygulamalarımız, kampanyalarımız ve yenilenen iş prensiplerimiz sayesinde de iş standartlarımızı gün geçtikçe yenilemekteyiz. Bu anlamda bakıldığı zaman bireysel müşterilerimizin de bayilerimizin de tercih sebebi olmak çok önemlidir. Sizler de bayilik veya bireysel kullanım açısından firmamız internet sitesine üye olarak kolaylıkla kontör sistemlerini satın alabilmeniz mümkündür.

Stratejilerimiz Ve Muhasebe Politikalarımız

Bizler net kontör TL yükleme servislerimiz ile 7 gün 24 saat hizmet ile ülkenin geleceğine inanan ticari bir işletme olarak kurulduğumuz ilk tarihten bu yana, gerçek zamanlı ve tam beyan muhasebe ilkesi içerisinde faaliyetlerimizin tamamını resmi kayıt altında yürütmekteyiz. Bu kapsamda internet üzerinden yapılan kontör satış ve teslimler ile ilgili olarak, sistemimiz üzerinden bireysel üyelik satın alarak, hizmet alan kişilerde hükümler doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Sistemimiz üzerinden kurumsal üyelik alarak faaliyette bulunan ticari işletmeler için ise satış ve teslimat sonrasında yedi günlük iş süresinde fatura düzenleme gereğince ve bu doğrultuda hareket edilmektedir. Ayrıca kurumumuzdan TL kontör satın alan ticari işletmelerin, gelecekte vergisel anlamda sıkıntıya düşmemeleri için, aylık olarak kendilerine gönderilmiş olan faturaların aynı dönem içerisinde muhasebe departmanlarına kayıt altına almaları gerekmektedir. Yaşanan herhangi bir problemde ise mutlak suret ile şirketimiz departmanına başvuru yaparak sorunları çözüm ortaklarımız ile birlikte çözmeleri gerekmektedir.

Gece Siparişleri Hakkında

Sistemimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ancak gece verilen siparişlerde bazen aksama yaşanabilmektedir. Bu aksamaların sebebi ise şirketimiz ile ilgili değildir. Bunun sebebi çözüm ortaklarımız olan GSM hizmetlerinin haber vermeksizin kendi sistemlerini bakıma sokmasıdır. Bu bakım, kesintisiz hizmet verebilmek açısından önemlidir.

Bu sebeple kimi zaman gece alınan siparişlerin sabaha kalması durumu yaşanabilmektedir. Sıklık ile karşılaşılmamak ile birlikte bu durum ile karşılaşılma durumunda kişilerin panik olmaması gerekmektedir. Sabaha karşı yüklemeleri gerçekleşecektir. Ancak yine de böyle bir durum ile karşılaşmak istemeyen müşterilerimize önerimiz, siparişlerini sabah saatlerinde yaparak anında hizmet alabilmeleridir. Bizler vizyonumuz ve misyonumuzu sanal kontör yükleme sistemleri ileri gelişkin kalitede yapmayı hedeflemekteyiz.

​