Kontor Bayiligi

Firmamız kapsamlı AR-GE çalışmalarının ardından 2010 yılından bu yana kontor bayiligi olarak hem de online kontör yükleme servisi olarak kaliteli hizmet vermektedir. 724parcakontor.com servisimiz Türkiye’de en iyi TL yükleme servisi olarak müşterilerine hizmet vermekten onur duyar.

Firmamızın ilk hedefleri arasında müşteri memnuniyeti ön plana çıkar. Müşteri memnuniyetini sağlamak için ise kaliteli hizmet politikamızı devreye koymaktayız. Böylece hem firmamızın geleceğine olumlu davranış da bulunuyoruz hem de müşterilerimizin sitemizden güvenerek alışveriş yapmalarına büyük olanak tanıyoruz.

Web Servisi Hizmetlerimiz

Web servisi hizmetlerimiz ile ilk etapta güvenilir bir online kontor yükleme servisi olma yolunda girişimcilerde bulunuyoruz. Bunun için kaliteli web tasarımı kullanmaya, en güvenilir SSL sertifikalarını kullanmaya ve kapalı kaynaklı ödeme yöntemleri kullanmaya önemle dikkat ediyoruz.

Sitemize Tam Koruma Sağlıyoruz

SSL sertifikaları alışveriş sitelerinde kullanılması gerekli olan bir araç olup kontor bayiligi servisimizde kullanmayı ihmal etmediğimiz bir uygulamadır. Teknolojinin gelişmesi insanların bazı işlerini kolaylaştırıyor olsa da bir yandan da 3. şahıslarla paylaşılması istenilmeyen bilgilerin hacker olarak adlandırılan bilgisayar ve internet kullanmayı çok çok iyi bilen ve bunu kötüye kullanan kişiler tarafından çalınmasına neden oluyor. Bilhassa 2017 yılı siber saldırıların en fazla olduğu yıl olarak kabul ediliyor. Dolayısıyla online ortamda alışveriş yapmak isteyen kişiler hacklenmekten olağan düzeyde çekinmekte online ödemelerde ne kredi kartı ne de banka kartlarını kullanmayı haklı olarak istememektedirler. Fakat firmamız tüm bu durumların bilincinde olarak sitenin en güvenilir SSL sertifikası ile korunmasını sağlıyor. Online ödemelerde kart bilgileri 3. Şahısların eline geçmiyor ve firmamız müşterileri en kolay yoldan online olarak kontor yükleme servisimizden yararlanıyorlar.

Mükemmel Hız

En güçlü alt yapımız ile Türkiye’nin neresinde olunursa olunsun kontör yüklemesi ve fatura ödeme hizmeti veriyoruz. Parça kontör veya tam kontör yüklemek, fatura ödemesi yapmak isteyen kuruyemişçiler, kafe, restoran, kırtasiye, oteller, benzin istasyonları, okul kantinleri, seyahat acenteleri, spor tesisleri, ganyan bayileri, idda ve sayısal loto bayiler, emlak ofisleri, öğrenci yurtları gibi hareketli insan topluluklarının yer aldığı işletmeler firmamızdan online olarak kontor bayiligi hizmeti alabilir aynı zamanda online ortamda rahatlıkla faturalarını da ödeyebilirler.

Sitemizin hızlı açılması ve hızlı kontor yüklemesi oldukça kolay ve başarılıdır. Sitemizi ziyaretçi ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştiriyor ve en önemlisi de sitemizin hızlı açılır olmasına dikkat ediyoruz. Bununla birlikte ödeme esnasında ve yükleme esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması adına gerekli kontrolleri düzenli olarak sağlıyor ve sitemizin aylık raporları doğrultusunda hareket ediyoruz. Yedi yirmi dört sitemizden online olarak ve problem yaşamadan kontor temininde bulunabilirsiniz ve böylece sizde sitenizde müşterilerinize TL yüklenmesine ara vermeden devam edebilirsiniz.

Kontor Bayiligi İle Ek Gelir Elde Etme İmkanı Sağlıyoruz

İhtiyaçların sürekli değişmesi ve gelişmesi ek gelir ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Hayat şartlarının zor olması insanların daha çok çalışması ve kazanç elde etmesine işaret ediyor. Teknolojinin gelişmesi ise ağır beden yüklerinde çalışmaktansa kişilerin aklını kullanarak daha kolay bir şekilde kazanç elde edebilmelerine olanak sunuyor.

Bunlardan biri de internet ortamında kontor bayiligi yapmaktır. Kontor bayiligi yapmak için sitemize başvuru da bulunabilir ve sitemizden tam ve parça kontor temin edebilirsiniz. Edinilen kontörü sitenizde ziyaretçilerine satabilirsiniz. Böylece az iş yaparak kolay yoldan ikinci bir gelire sahip olmak oldukça kolay olacaktır.

Sitemizde bayilik için ön şart ve ön ücret gibi koşullar bulunmamaktadır. Yeni bayii menüsüne gerekli bilgileri girerek bayilik talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kontor bayiligi sayesinde TL yüklenmesine ve fatura tahsilatına başlamak oldukça kolay olacaktır.

Ekonomik Fiyat Politikası

Sitemizde yer alan fiyatlarımız alış ve son kullanıcı fiyatları ile açıkça sergilenir. Bu durum ekonomik fiyat anlayışımız ile sağlanmaktadır. Ekonomik fiyat anlayışımız sayesinde daimi müşterilerimize her daim aynı zamanda yeni müşterilerimize de sadakatli davranma yolunda firmamızın misyonunu belirlemekteyiz. Sizde firmamızdan bayilik almak ve uygun fiyat politikasından yararlanmak istiyor aynı zamanda yapmakta olduğunuz işe ek gelir sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz veya yeni bayi menüsünden başvuruda bulunabilirsiniz.

Mobil Operatörler Ve Paketleri

Mobil operatör paketleri hakkında net bilgiler sitemizde verilmektedir. TL bayiliği işine girmiş bir işletme olarak sitemizden paketler hakkında bilgilendirme alabilirsiniz. AVEA, TURKCELL ve VODAFONE hatlarının paketlerini incelemek için fiyat listesi menüsüne tıklamak yeterli olacaktır. Detaylı bir şekilde verilen bilgilendirme özellikle bu işe yeni girmiş olan siteler için yol gösterici bir uygulamadır.

TL yükleme veya kontor yükleme hizmetlerinizi fiyatlandırma yoluna giderken piyasa üzerinde fiyat uygulamadan müşterilerinize sitenizden yapacakları alışverişlerde güven hissi vermiş olursunuz. Firmamız müşteri memnuniyetine olan tam ilgiyi göstererek kontör alış fiyatlarını da sitede yayınlamaktadır. Amacımız piyasa üstünde kontor ya da TL yükleme şarlatanlığı yapmak yerine daimi müşteriler edinerek firmamızın hizmet ağını genişletmektir.

Toptan Kontör Bayiliği İle Hizmetinizdeyiz

Türkiye’nin 81 ilinde bulunan bayiliklerimiz ile çok sayıda müşteriye online ortamda TL yükleme ve fatura ödeme hizmeti vermekten gurur duyarız. 81 ilde bulunan bayiliklerimiz firmamızın hizmet ağını genişletmesini sağlamaktadır. Böylece daha çok müşteriye daha hızlı bir şekilde erişim sağlıyoruz.

Gün içerisinde sayısız müşteri kitlemiz kontor temini yapmakta ve fatura ödemelerini sistemimiz üzerinden kısa bir sürede güvenilir ortamda gerçekleştiriyor. Kontor bayiligi hizmetimizden yararlanarak sizde firmamızın bir üyesi olmak istiyorsanız vergi levhanız ile birlikte sistemimize başvuru da bulunabilirsiniz.

Sitemiz 7/24 çalışmalarına ve hizmetine aralıksız aktif olarak devam eden bir işletmedir. Kontör yüklemesi, TL yüklemesi, internet paketi yükleme, SMS paketi yükleme, konuşma, dakika paketlerini her operatörden sistemimizden gerçekleştirebilirsiniz.

​